Witam mireczków! Słabszy…

Witam mireczków! Słabszy miesiąc, ale teraz będę zabierać lapka do pracy, to będzie więcej czasu na ankiety 🙂 #dawisekzarabia <- obserwujcie tag jeśli chcecie widzieć moje zestawienia 🙂
W tym miesiącu zarobiłem: 214,90zł + myprofitland, którego nie liczę 🙂

Chcecie zacząć zarabiać? Warto wiedzieć, że w weekendy/święta jest bardzo mało ankiet, także jak chcecie dorobić sobie w weekend to nie róbcie sobie zbyt dużych nadziei, bądźcie cierpliwi i dajcie sobie więcej czasu! Istotne jest też to, że im dłużej jesteście to tym więcej ankiet macie.

NA DOLE #rozdajo, CZYTAJ CAŁE 😉

Na tych stronach zarabiałem:

Ysense.com (stare clixsense) – portal po angielsku, ale wszystkie ankiety po polsku. Zarobiłem ~66,49zł. Najlepszy portal – Powoli wracam do wyższych zarobków tutaj ;).

pokaż spoiler http://ysense.com

Opinie.pl – Kolejny stabilny miesiąc – 25zł

pokaż spoiler Bez reflinka: http://opinie.pl

Surveyo24.pl – Tutaj też nie jest tak źle – 25zł, jest dobrze! Polecam patrzeć na „Szansa ukończenia ankiety” i jeśli jest ponad 30% to robić! Co ciekawe, jak daje wypłaty po np 5 dolarów i 10 centów, to wysyłają zaokrąglając w górę, czyli dostaję 6 dolarów. Więc dostaje się jakieś tam premie, fajnie 🙂

pokaż spoiler http://surveyo24.com

I-say.com – W tym miesiącu zarobiłem około 18zł. Przyjemna strona 🙂

pokaż spoiler https://social.i-say.com/surveys

Coś innego. Gra! Jeśli graliście w plemiona lub coś tego typu to wam się na pewno spodoba!
MyProfitLand – Nic nie musicie wpłacać (chociaż możecie, żeby szybciej brać z tego profit). Na stronie rozwijacie swoją firmę, możecie otwierać inne firmy i również pracujecie u innych graczy. Można też walczyć (ostatnio zacząłem i jest spoko, dobry profit :)) Gra strategiczna, obecnie z gry wyciągnąłem już masę euro, mogłem trochę więcej, bo zainwestowałem dalej w grę. Na początku będziecie ledwo się utrzymywać, ale potem wychodzą nawet fajne sumki :). Polecam raczej Wenezuelę, United Kingdom, Indonezję, Stany Zjednoczone. Polska też się ostatnio dość dobrze rozwija :). Pieniedzy z tej gry nie wliczam do ogólnych zarobków w moich podsumowaniach. Ostatnio wziąłem się do pracy i napisałem poradnik, który dostaniecie automatycznie w wiadomości po zarejestrowaniu się z mojego reflinka. Jakbyście jeszcze czegoś potem nie rozumieli to piszcie ;)Fajna gra do pasywnego zarobku.

pokaż spoiler http://myprofitland.com

Badanie Opinii – Kokosy :). 13,90zł zarobiłem w tym miesiącu. Co miesiąc troche lepiej 🙂

pokaż spoiler https://panel.badanie-opinii.pl

Prolific – Zarobiłem w tym miesiącu 43,51 zlotych. Ankiety są bardzo dobrze płatne, ale jest ich niewiele i trzeba na nie polować, bo jeśli nie wejdziemy w ciągu 30 sekund w ankietę to ona przeminie. Jesli jednak już w nią wejdziemy i zrobimy ją sumiennie to nic nas nie odrzuci. Warto mieć otwartą przeglądarkę albo mieć wtyczkę do przeglądarki informującą nas o ankiecie.

Klub Kantar – Zdobyłem 580punktów – zależnie na co wypłacimy to będzie różna kwota. Ja wypłacam doładowanie do telefonu 30zł za 750 pkt, przelew za 1000pkt daje nam tylko 32zł :D. Policzę te punkty jako około 23zł.

Obiecane rozdajo #zalando. Wylosuję jednego mirka lub jedną mirabelkę, który wybierze sobie pasującą mu czapkę z tych, które mu podeślę (jeśli mirek to te na zdjęciu (plus kilka innych), jeśli mirabelka to coś znajdziemy ;)). Wystarczy zaplusować. Udział bierze każdy :). Losowanie jutro około 17 🙂

[ #ankiety #zarabianiewinternecie #zarobek #zarobki #zarabianie #internet #paypal #biznes #pieniadze ]