Nie wierzyłem w was i muszę…

Nie wierzyłem w was i muszę was przeprosić… ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wczoraj zamieściłem w imieniu mojej #rozowypasek wpis (KLIK) z prośbą o odpowiedzi w ankiecie odnośnie tarczy antykryzysowej do pracy w ramach studiów doktoranckich. Pomimo niewielkiego zasięgu pojawiło się sporo wyników i wg. różowej bardzo merytorycznych, co zaskoczyło pozytywnie zarówno ją, jak i mnie samego. Muszę się przyznać, że nie spodziewałem się jakichś wybitnych wyników. Wiec drogie Mirki i Mirabelki nabrałem wiary w naszą społeczność pomimo, że przelewa się tu morze ścieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli nie widziałeś mojego wczorajszego wpisu lub go zignorowałeś i prowadzisz działalność lub już nie prowadzisz ze względu na zrujnowanie gospodarki przez PIS, to mam nadzieję, że zachęcam tym razem bardziej przekonywająco do poświęcenia kilku minut na wypełnienie ankiety odnośnie pomocy w ramach tarczy antykryzysowej z linku poniżej.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdbccFB1UtSz80SUShrUPOfOjLnng5krxTSdwaDnbXj6SN9GQ/viewform?fbclid=IwAR3qxlekPcdXJrvdPbm5Mem-WI4NDI1E6N22lzxWHc-RHOLkHQLjjOo9nGA

Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy wypełnili wczoraj ankietę (づ•﹏•)づ

pokaż spoiler @hitherto: @Skullex: @panato: @walk_man: @Herii: @Cockatrice: @czuczer: @kuncfot: @devones: @OsSikorskiego: @i_inni_;):

#studbaza #doktorat #ankieta #przedsiebiorczosc #firma #ksiegowosc #pieniadze #tarczaantykryzysowa #koronawirus #handel #dzialalnoscgospodarcza #podatki #biznes #wlasnafirma #wlasnadzialalnosc