Drodzy Mircy i Mirabelcy….

Drodzy Mircy i Mirabelcy. #rozowypasek jest bliski osiągnięcia druida nauk ekonomicznych na poziomie „doktor” i zbiera dane na temat słynnej tarczy antykryzysowej.
Wiem, że odwiedza ten portal ze śmiesznymi obrazkami sporo ludzi, którzy mają do czynienia z #biznes i prowadzą mniejsze lub większe przedsiębiorstwa.
W związku z tym zachecam was do wypełnienia krótkiej ankiety. Zawiera ona tylko klikalne pola bez konieczności uzupełniania tekstem.
Każdy głos jest istotny, zarówno przedsiębiorców korzystających z pomocy, którzy próbowali ale nie spełnili wymagań, tych co przez chińskiego wirusa stracili możliwość prowadzenia biznesu, stracili klientów i nie utrzymali się na rynku jak i księgowych mających jakieś pojęcie na temat pomocy w firmie.

Dziękuję wszystkim za wyplusowanie i poświęcenie kilku minut. Pragnę również przypomnieć, że Sasin przejebał 70mln na nielegalne wybory ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdbccFB1UtSz80SUShrUPOfOjLnng5krxTSdwaDnbXj6SN9GQ/viewform?fbclid=IwAR3qxlekPcdXJrvdPbm5Mem-WI4NDI1E6N22lzxWHc-RHOLkHQLjjOo9nGA

pokaż spoiler #studbaza #doktorat #ankieta #przedsiebiorczosc #firma #ksiegowosc #pieniadze #tarczaantykryzysowa #koronawirus #handel #dzialalnoscgospodarcza #podatki